www.marsatas.lt
menu_01 menu_02
menu_03_out
menu_04_out
menu_05_out
menu_06_out menu_07_out menu_08_out menu_10
  vartotojo vardas:
  
  slaptažodis:
  


  UAB "Marsatas"
  Kokolos g. 1-28
  Marijampolė

  info@marsatas.lt

  Tel./Faks.: (8 343) 97261
  I-IV 8-17 val.
  V 8-16 val.
  Gedimų telefonas:
  (8 343) 97261
  Kiekvieną dieną 8-21 val.
none
Klausimai


Ką daryti, jeigu negavau sąskaitos už kabelinės televizijos, interneto ar fiksuoto telefono ryšio paslaugas?

Jeigu iki mėnesio 15 dienos negavote sąskaitos už kabelinės televizijos, interneto arba fiksuoto ryšio paslaugas, tuomet kreipkitės į UAB "Marsatas" dėl naujos sąskaitos gavimo. Jei Jūsų mokama suma kiekvieną mėnesį vienoda, galima mokėti internetu Vilniaus, Hanza, Snoras ir Ūkio bankuose. Jei mokate pavedimu, būtinai nurodykite adresą, kuriuo teikiamos paslaugos.

Kaip pasikeisti kabelinės televizijos, interneto ar fiksuoto telefono ryšio paslaugos planą?

Jei norite pasikeisti kabelinės televizijos, fiksuoto ryšio arba interneto paslaugos planą, Jums reikia atvykti į mūsų abonentinį skyrių, adresu: Kokolos g. 1 – 28, Marijampolė.
Nuo kito mėnesio pirmos dienos planas bus pakeistas į naują.

Ką daryti, jeigu už skolą atjungė internetą, televiziją ar fiksuoto telefono ryšį?

Jeigu Jums už skolą atjungė internetą, televiziją ar fiksuotą ryšį, tuomet turite kuo skubiau atvykti į mūsų abonentinį skyrių, adresu Kokolos g. 1 – 28, Marijampolė, sumokėti susidariusią skolą ir paslauga Jums vėl bus teikiama.

Kodėl, atsidarydamas savo elektroninio pašto dėžutę per "Outlook" programą, matau visus laiškus, o prisijungdamas per http://mail.marsatas.lt, matau tik naujai gautus laiškus?

Naudojantis "Outlook" programa, laiškai yra persiunčiami į asmeninį kompiuterį ir automatiškai ištrinami iš pašto serverio. Naudojantis "webmail" paslauga, laiškų trynimą valdo pats vartotojas.

Kaip paruošti "Outlook" pašto programą darbui?

Ar galima gauti statinį realų IP adresą?

Statinis realus IP adresas suteikiamas visiems naujiems abonentams be papildomo mokesčio.

Ar megabaitai skaičiuojami, kai aš atverčiu puslapį, ar tik kai siunčiuosi ką nors?

Puslapio atvertimo metu yra persiunčiami duomenys, reikalingi puslapio atvaizdavimui (tekstas, paveikslėliai, aktyvūs elementai, animacija), po to, žiūrint puslapį, duomenys nesiunčiami. Jei atsivertėte aktyvų puslapį, pvz., pokalbių puslapį, kur nuolat keičiasi informacija, laikant jį atverstą, nuolat yra parsiunčiami nedideli informacijos kiekiai.

Aš nieko nedarau internete, o man auga gautų duomenų kiekis apskaitoje. Kodėl?

Į smulkius sunaudojimus, tokius kaip 0,2 mb per dieną, neverta kreipti dėmesio, nes tiek gali sunaudoti kompiuteryje naudojama operacinė sistema, ypač naudojantis Windows XP, kuri daug smulkių darbų atlieka internetu. Kaip pavyzdys gali būti kompiuterio laikrodžio sutikrinimas su internetiniu etalonu ir kita.

Jei sunaudojimai kiekvieną dieną didesni, tada vertėtų pasitikrinti ar kompiuteris neužkrėstas virusais bei kenkėjiškomis programomis. Tokiu atveju kitas požymis – bendras kompiuterio darbo sulėtėjimas.

Neveikia elektroninės bankininkystės puslapiai, ką daryti?

Dažniausia šių puslapių neveikimo priežastis – sena "Internet Explorer" versija, kurioje naudojamas mažesnis nei 128 bitų šifravimas saugiam puslapių parsiuntimui.

Kaip pamatyti, kad interneto srautas yra naudojamas?

Duomenų siuntimąsi realiu laiku rodo programa "DUMeter", "BWMeter" ir kitos panašios programos. Programą "DUMeter" galite parsisiųsti iš www.dumeter.com.

Kokia interneto nauda?

Ateina laikas, kai internetas tampa būtinybe mūsų gyvenime, be jo tampa nebeįmanoma mokytis, bendrauti ar net gyventi. Jis atlieka bibliotekos vaidmenį, jo pagalba galima nusipirkti įvairių maisto produktų, baldų, įvairių daiktų ir tai padaryti neišėjus iš namų. Juk tai taip patogu, kai lauke gūdi žiema ar karšta vasara. Taip pat galite rasti įvairios vaizdinės bei garsinės informacijos, reikalingos mokslui ar kitiems poreikiams. Internetas suteikia neregėtą laisvę: galima bendrauti su tolimiausioje šalyje gyvenančiu draugu ar drauge; siųsti vaizdą ir garsą realiu laiku, klausytis radijo ar žiūrėti televiziją. Visą tai suteikia viena paslauga, visame pasaulyje vadinama INTERNETU.
Kokybišką ir gerą internetą galite užsisakyti UAB "Marsatas" klientų aptarnavimo centre arba paskambinę telefonu 97261 Marijampolėje.
Ko reikia norint įsivesti internetą?
Reikia kompiuterio su tinklo plokšte ir tvarkinga operacine sistema, taip pat reikalingas "Lan" kabelis nuo elektros skirstymo dėžės iki kompiuterio. Jei neturite tinklo plokštės ar kabelio, mes įdėsime tinklo plokštę ir privesime kabelį iki kompiuterio. 

 www.kamarauskai.net